Welcome Guest ( Zaloguj się | Zarejestruj się )Wszystkie czasy w strefie UTC

Piecza zastepcza
 
 Forum   Tematy   Posty   Ostatni post 
Brak nowych postów. Piecza zastepcza

Witam członków Fora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nisku. Forum zostało stworzone z myślą o Państwu i komunikacji między rodzinami, wymianą swych doświadczeń czy problemów, a także do kontaktów z PCPR. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo w pełni z możliwości jakie ono daje. Dodatkowo informujemy, iż dział „Piecza zastępcza” jest stworzony z myślą o wymianie informacji, doświadczenia między Państwa rodzinami, a z bezpośrednimi zapytaniami do koordynatora czy psychologa, bądź organizatora można kierować się pod kategorię odpowiednio „PSYCHOLOG”, "ORGANIZATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ" lub „KOORDYNATOR”. Kierownik PCPR - Marta Ciosmak

17

17

Last Post Pon Lip 25, 2016 2:39 pm
In: Piecza zastepcza
By: Donaldtog
Brak nowych postów. ORGANIZATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTEPCZEJ

Witam wszystkich, którzy są chętni do współpracy z nami. Jeśli mają Państwo jakieś pytania piszcie! W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.

21

21

Last Post Pon Lip 24, 2017 9:42 am
In: ORGANIZATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTEPCZEJ
By: Georgenuh
Brak nowych postów. KOORDYNATOR

Witam rodziny odwiedzające nasze forum. Zachęcam do wpisywania i dzielenia się swoim doświadczeniem bądź problemami, a także do zadawania pytań, na które postaram się odpowiedzieć.

16

16

Last Post Pon Lip 25, 2016 2:39 pm
In: KOORDYNATOR
By: Donaldtog
Brak nowych postów. PSYCHOLOG

Witam! Bycie rodzicem zastępczym to nie łatwe zadanie. Stawia ono przed nami mnóstwo wymagań, którym czasami trudno sprostać samemu. Warto więc sięgnąć po pomoc i obiektywną ocenę sytuacji przez drugą osobę. Wsparcia w wychowaniu i opiece nad dzieckiem można szukać u psychologa, ale nie tylko. Bardzo cenne jest również spojrzenie na sytuację i sposób radzenia sobie osób w podobnej sytuacji. Dlatego zapraszam do zadawania pytań, wymiany swoich doświadczeń i dzielenie się swoimi przeżyciami związanymi z pełnieniem roli rodzica zastępczego. W miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na każde pytanie, a w razie konieczności zaproszę na spotkanie do PCPR w Nisku.

16

16

Last Post Pon Lip 24, 2017 11:24 am
In: PSYCHOLOG
By: Georgenuh


Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość